طراحی اختصاصی سایت - برنامه نویسی اختصاصی وب


برنامه نویسی انحصاری و اختصاصی

طراحی سفارشی سایت

شاید جز آن عده از افرادی باشید که جزئیات برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یا این که در وبسایت خود نیاز به یک ویژگی یا خصیصه منحصر به فرد دارید آنگاه نیاز است تا وبسایت شما به صورت انحصاری برنامه نویسی شود به طور کلی برنامه نویسی وب را به دو بخش فرانت اند و بک اند تقسیم می کنند ولی ما اینجا برای واضح تر شدن و ملموس تر بودن قضیه از تقسیم بندی دیگری استفاده می کنیم تا شما با توجه به نیازتان براحتی نوع وبسایت و خدمات مورد نظرتان را انتخاب کنید.

اقسام برنامه نویسی وب


ما در اینجا برنامه نویسی وب را به دو بخش : 1 -برنامه نویسی بصری یعنی هرآنچه در وبسایت می بینید و 2- برنامه نویسی هوشمند در حقیقت هر فعالیت خودکاری که در وبسایت شما شکل می گیرد و یک نوع خدمت رسانی به مخاطب شما محسوب می گردد تقسیم می نماییم.


برنامه نویسی ساختار ظاهری وبسایت شما


برنامه نویسی ساختار بصری به این موارد می پردازد: به عنوان مثال ساختار گرافیکی و تصویری وبسایت شما چگونه باشد و شما می خواهید از چه ویژگی های بصری خاصی بهره مند باشید و به طور کلی آیا می خواهید ساختار و شکل و فرم وبسایت شما ساختار شکنانه و منحصر به فرد باشد و یا انکه یک وبسایت نرمال و کلیشه ای ؟ همه این ها به برنامه نویسی بصری شما مربوط است .


برنامه نویسی ساختار نهان وبسایت


وبسایت شما چه نوع خدمات نرم افزاری و پردازشیی را باید انجام بدهد؟ به عنوان مثال می خواهید کاربران حساب کاربری داشته باشند و یا هر کاربر دسترسی محدود منحصر به فرد ساسله مراتبی خود را داشته باشد و یا یک سیستم منحصر به فرد در وبسایت شما باشد که یک امر خاص را اجرایی و دنبال نماید .این موارد مربوط به برنامه نویسی غیر بصری و نهان وبسایت شما خواهد بود.
پس با توجه به نیازتان می توانید یک وبسایت برنامه نویسی شده سفارشی و منحصر به فرد را دارا باشید!

زبان برنامه نویسی C

در این مقاله به بررسی زبان برنامه نویسی C می پردازیم