تعمیرات کامپیوتر

خدمات تعمیرات کامپیوتر

خدمات تعمیرات کامپیوتر رایا افزای تهران

شرکت خدمات کامپیوتری رایا افزای تهران جهت تامین رفاه و خدمات رسانی بی دغدغه مشاغل و شرکت ها انواع خدمات عیب یابی و تعمیر در محل و دلیوری سیستم های تعمیر شده یا اسمبل شده را ارائه می دهد و با بستن قراردادهای چند ماه و سالانه خدمات اسمبلینگ و نصب سیستم ها و عیب یابی و تعمیر سیستم های کامپیوتری به ساده ترین نحو ممکن برای شرکت ها و مشاغل کوچک و بزرگ و حتی منازل انجام خواهد شد.


تعمیر نرم افزاری انواع کامپیوتر


بسیاری از عیوب ظاهراً سخت افزاری کامپیوترها ریشه در کاستی ها و اختلالات نرم افزاری آنها دارد و با توجه به نوع سیستم های عامل تکنسین یا کارشناس کامپیوتر به صورت گام به گام ساختار نرم افزاری سیستم شما را چک خواهد کرد تا با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را بدست آورید.


خدمات ارتقاء کامپیوتر


شاید کامپیوتر شما بیش از 4 سال قدمت داشته باشد و حال نوبت آن رسیده تا همگام با پیشرفت لحظه ای فناوری سیستم شما نیز پیشرفت کند و ارتقاء یابد . ارتقاء کامپیوترها به 2 نوع سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم بندی می شوند از نمونه های بهبود و ارتقاء نرم افزاری می توان به ارتقاء سیستم های عامل و ارتقاء نسخه های نرم افزارهای موجود در سیستم اشاره کرد . در مورد ارتقاء سخت افزاری سیستم باید گفت که خود قطعات و سخت افزار کامپیوتر در هر سری ساختی، نسخه های بهبود یافته و قدرتمند تری را در بر می گیرد ولی در بسیاری از موارد با کامپیوتر هایی رو به رو هستیم که سخت افزار آنها از سری ساخت بسیار قدیمی و با عملکرد (Performance) بسیار پایین تشکیل شده است حال مشکل اینجا است که این پردازنده ها و کارت های گرافیکی و ....بسیار قدیمی توانایی اجرای نرم افزارهای جدید و بروز را ندارند . در چنین مواقعی باید سخت افزار کامپیوتر مورد نظر ارتقاء یافته و بطور کامل تعویض شود .بهترین مثال برای چنین مواردی در مورد گیمرها یا عاشقان بازی های کامپیوتری صدق می کند و آنها دائماً نیازمند ارتقاء رم و گرافیک کارت سیستم خود هستند. مورد کاربردی و ملموس تر آن نصب نرم افزار های گرافیکی و بخصوص گرافیک 3 بعدی است که رندر گرفتن آنها نیازمند سخت افزار قدرتمندی می باشد.خدمات تعمیرات سخت افزار کامپیوتر


در برخی مواقع مشکلات کامپیوتری نرم افزاری نبوده و عدم عملکرد نرمال سخت افزار سیستم باعث بروز مشکل در سیستم شده که باعث کارکرد ناصحیح یا در خیلی از موارد عدم کارکرد سیستم می شود . در چنین مواقعی مشکل باید بررسی و کامپیوتر عیب یابی شده و پس از آن رفع ایراد یا تعمیر گردد و با توجه به مشکل مورد نظر یک یا چند قطعه تعویض خواهند شد ، زیرا تعمیر قطعات ریسک بالاتری را بدنبال دارد و امکان عدم موفقیت یا از کار افتادن دوباره قطعه ی تازه تعمیر شده بسیار بالا است.


پردازشگر cor i9 اینتل

همه آن چیز که درباره آخرین نسل پردازنده های اینتل باید بدانید