فیلمبرداری همایش و مجالس | فیلمبرداری حرفه ای

خدمات فیلمبرداری مجالس و همایش ها

فیلمبرداری حرفه ای

شاید به عنوان یک شرکت قصد برکزاری یک همایش را داشته باشید و در عین حال مهم ترین دغدغه خاطر شما این است که یک تیم فیلمبرداری حرفه ای و نجهز میزان زحمات و هزینه ای که تقبل کرده اید را به نحو شایسته و باشکوهی به تصویر کشیده و انعکاس دهد و در عین حال از نظر قیمت نیز هزینه زیادی به شما تحمیل نگردد . اگر هدف شما این است باید بدانید که با انتخاب رایا افزای تهران به هدف زده اید .
تیم فیلمبرداری مجموعه ر یا افزای تهران از نفرات کارآزموده ، جوان ، خلاق و در عین حال با تجربه ای برخوردار است که با توجه به رنج فعالیت ، اشل کاری ، سالن مورد انتخاب و مهمتر از همه بودجه ای که شما در نظر گرفته اید بهترین مشاوره را به شما ارائه کرده و شما را به سرمنزل مقوصود می رساند.


چه نوع تجهیزاتی را برای فیلمبرداری رویدادتان باید برگزینید؟


تجهیزاتی که شما انتخاب می کنید باید با توجه بودجه شما بزرگی کار و فضای مورد انتخاب شما به نحوی منطقی انتخاب گردد . مجموعه رایا افزای تهران آماده ارائه تجهیزات به شرح ذیل خواهد بود:

تجهیزات فیلمبرداری


1 – دوربین های DSLR مناسب برای فیلمبرداری
2 – دوربین های فیلمبرداری حرفه ای HD
3 – دوربین های حرفه ای 4k
4 – انوای کوادکوپتر (پهباد مناسب برای فیلمبرداری) با لرزه گیر های باکیفیت (که به غلط برخی کواد کوپترها را هلی شات می نامند)
5 – انواع کرین یا جرثقیل مخصوص تصویر برداری
6 – تجهیزات پیشرفته ضبط صدا اعم از وایرد و وایرلس
7 – تجهیزات مخصوص نورپردازی
8 – تجهیزات صحنه آرایی و صحنه سازی دیجیتال
در نهایت باید افزود که در نوع و تعداد تجهیزات و نفرات محدودیت خاصی وجود نداشته و باید به نوع پروژه و درخواست مشتری متغیر است.

فیلمبرداری حرفه ای

به طور کلی چه نوع فیلمبرداریی را فیلمبرداری حرفه ای می گویند رداین مقاله به بررسی این امر می پردازیم