تولید محتوا - تولید محتوای سایت


خدمات تولید محتوای مجموعه رایا افزای تهران

تولید محتوای وبسایت

امروزه با گسترش همه جانبه دنیای وب روبه روییم در همه موضوعات مرتبط با نوع بشر دستکم هزاران صفحه وب وجود دارد و هر کسی با هر نوع سلیقه ای می تواند یکی از این موضوعات را انتخاب و در گوگل سرچ کند پس نتایج بررسی موتور های جستجو مستقیماً به محتوای صفحات وب بستگی دارد .حال آنکه ما می خواهیم در نتیجه بررسی موتور های جستجو دیده شویم و به کسب و کارمان رونق بخشیم باید رد تاپیک مربوط به وبساتمان تولید محتوا کنیم
تا به اینجای کار همه چیز خیلی ساده به نظر می رسد ولی باید به خاطر داشته باشیم که اگر می خواهیم در صفحه نخست موتور جستجو گر گوگل آدرس وبسایت ما نشان داده شود وبسایت ما باید واجد شرایط بوده و دارای محتوای مناسب و استاندارد باشد .

چرا باید از سرویس تولید محتوا استفاده کنیم ؟


1 - زیرا هر محتوایی از منظر موتور های جستجو درخور و شایسته ای قلمداد نمی گردد و محتوا باید صاحب استاندارد مناسب با گوگل باشد تا گوگل بتواند محتوای وبسایت شما را شناسایی و در فهرست خود ثبت نماید.


2 - امروزه سرعت تولید محتوا حرف نخست را در بهینه سازی صفحات وب می زند به عنوان مثال تاپیکی را درنظر بگیرید که به تازگی به وجود آمده یا وارد کشور شده و این تاپیک جدید بسیار برای یک گروه کاری خواص پر درامد و پر منفعت خواهد بود اگر شما جز نخستین افرادی که این تاپیک یا موضوع را ثبت می کنند و توسعه می دهند نباشید در نتیجه سرچ کاربران جایی نخواهید داشت یا به عبارت دیگر شما در صفحه نخست گوگل قرار نخواهید گرفت .


3 - بسیاری از مجموعه ها ، شرکت ها و یا حتی افراد وقت و حوصله لازم برای تولید محتوا را ندارن و می خواهند صفحات وبسات خود را با سرعت و شیب مناسبی توسعه دهند در چنین مواقعی است که نیاز به یک سازنده محتوا بشدت احساس می شود


4 - همانطور که گفته شد محتوا باید سالم و مناسب باشد ، حال چه محتوایی سالم است ؟ به طور قطع به یقین محتوایی که دسته اول یا به عبارت بهتر Unique باشد و درعین حال مستقل بوده و کپی نباشد و علاوه بر آن پایه علمی داشته باشد . هرسه این موارد که ذکر شد از ملزومات است و مجموعه رایا افزای تهران همراه مطمئن شما در توسعه صحیح و بی دغدغه وب خواهد بود .


چه نوع اطلاعاتی را می توان محتوا به حساب آورد؟


بطور کلی تمامی دیتا و اطلاعاتی که در صفحات وب بارگذاری می شوند محتوا به حساب می آیند که می تواند جزء اقسام محتوای متنی ، محتوای ویدئویی ،محتوای تصویری و عکس و محتوای صوتی باشد مجموعه رایا افزای تهران با بهره مندی از گروهی کارآزمونده و مجهز تمام اقسام محتوایی ذکر شده را برای توسعه وب تولید و ارائه می نماید.


تولید محتوای متنی


تیم تولید محتوای مجموعه رایا افزای تهران با بهره مندی از کارشناسان جوان ، پویا ، تحصیل کرده و خلاق خود محتوای متنی تالیفی کارشناسی شده با توجه به نع کسب و کار ویا نیاز شما مشتریان عزیز تولید و در صفحات وب بارگذاری می نماید .


تولید محتوای ترجمه شده


در بسیاری از کسب و کارها بویژه مشاغل تخصصی و علمی بهترین محتواها ، محتوای ترجمه شده و برگرفته از رفرنسهای اصلی آن تاپیک خاص است .تیم ترجمه دپارتمان توسعه وب مجموعه رایا افزای تهران بابهره مندی از کارشناسان توانمند و تحصیل کرده و باتجربه ، ترجمه متون مشاغل مختلف را با رعایت استاندارد های لازم به بهترین شکل ممکن برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.


تولید محتوای صوتی و پادکست


این روزها بخش قابل توجهی از محتوای بارگذاری شده در دنیای وب را پادکست ها ومحتواهای صوتی تشکیل می دهند.دپارتمان توسعه وب و دیجیتال مارکتینگ مجموعه رایا افزای تهران با دارابودن زیرساختهای مناسب تکنولوژی در فرایند تولید محتوای صوتی و پادکست از Recording تا تدوین و صداگذاری و پخش و Publishing آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرانقدر هستند.
تولید محتوای گرافیکی


اگر فرصت تولید محتوای تصویری -گرافیکی برای شبکه های اجتماعی و صفحات وب برای شما وجود ندارد یا اگر دانش تولید محتوای گرافیکی را ندارید با خیال آسوده تصویرسازی و گرافیک را به تیم گرافیک دپارتمان توسعه وب مجموعه رایا افزای تهران بسپارید . این نوع تولید محتوا شامل تهیه عکس توسط عکاسان حرفه ای و تحصیل کرده و همچنین تولید گرافیک برای صفحات وب و شبکه های اجتماعی می باشد.


تولید محتوای ویدئویی


همانطور که می دانید محتوای ویدئویی از مورد توجه ترین محتواهای شبکه های اجتماعی و صفحات وب به حساب می آید و افراد مختلف با هر میزان از تجهیزاتی اقدام تولید محتوای ویدئویی می کنند ، تیم فیلمبرداری دپارتمان فیلمبرداری و عکاسی مجموعه رایا افزای تهران با بهره مندی از تجهیزات مدرن ، حرفه ای و بروز دنیا تولید ، تدوین پخش ویدئوهای شما را برعهده می گیرد.


نکات مهم در مورد تولید محتوا

در این مقاله به بررسی دقیق تولید محتوای صحیح می پردازیمو شما را در این مورد راهنمایی می کنیم.